Monstera adansonii "Narrow form" řízek k zakořenění

Kód: 6867
Vyrobeno v KytkaSem
159 Kč
Skladem

Za nás nejelegantnější forma oblíbené Monstery adasonii s užšími, drobnějšími lístky. Řízek k zakořenění a vypěstování nové rostlinky. 

(Na rostlinky v kategorii "Dej mi řízek" nedáváme žádnou záruku. Řízkování je vždy risk a loterie. Řízkování není pro začátečníky a výsledek je nejistý.  Nám se to také vždy nepovede. Je o ně ale velký zájem a když je nenabízíme, zákazníci o ně píšou denně a chtějí pro sebe výjimku, chceme jim vyhovět a proto je v eshopu vždy najdete. Doporučujeme tedy objednávat řízky jen v případě, že s řízkováním máte zkušenosti a víte, jak nejlépe zakořenit sukulent a jak aroid a chcete podstoupit toto riziko. K řízkům i všem našim vlastním výpěstkům dodáváme rostlinolékařské pasy (máme tedy oprávnění k jejich vydávání).)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVĚTLO: Dostatek světla a něco na šplhání a odvděčí se Vám obrovskými listy a rychlým růstem. Pozor na přímé slunce.

ZÁLIVKA: Substrát by měl mezi zálivkou proschnout a rozhodně není dobré, aby žila v blátě. Vydrží raději dny sucha než přemokřený domov. Zalévejte s rozumem a jen když je potřeba.

VLHKOST VZDUCHU: Monstera není náročná na vlhký vzduch, ale jako správná, tropická rostlina sem tam rosení určitě ocení.

TEPLOTA: Mezi 18°C až 30°C. Neměla by klesnout pod 15°C.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz