Probiotika pro pokojové rostliny WEIKI 250 ml

Kód: 7290
349 Kč
Skladem

Ke zdravému růstu, odolnosti a množství květů potřebují pokojové rostliny miliardy užitečných mikroorganismů. Podobně jako my lidé. Jenže prospěšných bakterií je většinou málo. A od toho jsou tady probiotika weiki. Pomocí laktobacilů a dalších užitečných bakterií weiki pokojové rostliny lépe zakoření, porostou a nasadí více květů. Vy se pokocháte rozkvetlými parapety a pokojovky budou celkově v lepší kondici. Výsledky uvidíte už po měsíci.

Střechu nad hlavou už mají, teď ještě elixír, který jim dodá sílu, zdraví a vitalitu. Dobře poslouží například fíkusu, orchideji, monsteře, begonii, palmě, kaktusu, sukulentu a dalším pokojovým rostlinám.

Jak weiki pro pokojové rostliny používat?

Je to úplně jednoduché. Vyndejte lahvičku z tuby, protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Pokojové rostliny zalijte nebo jim dopřejte probiotickou spršku přímo na listy a květy.
Dávkování můžete upravit podle potřeby. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 10 až 14 dní.

Pro představu: Jedna lahvička probiotik pokryje spotřebu cca 15 velkých pokojovek na celou sezonu.
Viditelné výsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku. Pokojové rostliny budou celkově vitálnější a budou více kvést.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz