Pilea involucrata ‘Silver Tree’ řízek k zakořenění

Kód: 11676
Vyrobeno v KytkaSem
69 Kč
Skladem

Krásná, zářivá Pilea se zajímavou strukturou a stříbrno šedou barvou :). Řízek k zakořenění a vypěstování nové rostlinky.

(Na rostlinky v kategorii "Dej mi řízek" nedáváme žádnou záruku. Řízkování je vždy risk a loterie. Řízkování není pro začátečníky a výsledek je nejistý.  Nám se to také vždy nepovede. Je o ně ale velký zájem a když je nenabízíme, zákazníci o ně píšou denně a chtějí pro sebe výjimku, chceme jim vyhovět a proto je v eshopu vždy najdete. Doporučujeme tedy objednávat řízky jen v případě, že s řízkováním máte zkušenosti a víte, jak nejlépe zakořenit sukulent a jak aroid a chcete podstoupit toto riziko. K řízkům i všem našim vlastním výpěstkům dodáváme rostlinolékařské pasy (máme tedy oprávnění k jejich vydávání).)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBECNÉ DOPORUČENÍ PRO VÝCHOVU PILEY.

Pilea – Oblíbená a populární pokojovka z Číny, která Vás bude těšit při každém pohledu.

Jak se starat o Vaši novou Pileu, aby Vám vydržela dlouhé roky?

SVĚTLO: Dodejte ji hojně rozptýleného světla, ne přímé slunce.

ZÁLIVKA: Není problém ji zalít pořádně a skrz na skrz jednou za čas, ale musí mít velmi kvalitní, dobře propustný substrát s perlitem a dobrou drenáž - odvodnění z květníku. Poté nechat substrát proschnout a znovu opakovat. Záleží také na umístnění a dostatku světla ( blízko topení, léto, zima, chlad a další faktory).

TEPLOTA: Pokojová je v pořádku. Neměla by se dostat pod 15 stup.

ZAJÍMAVOSTI/TIPY: Šťastná Pilea časem vyhazuje boční miminka - nové rostlinky. Po čase je můžete oddělit od mateční rostliny a samostatně zasadit.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz