Philodendron "Pink Princess" "marble"

Kód: 9284
Akce
499 Kč –20 %
2003875d 6abd 466e af62 17681e696d03
499 Kč –20 % 399 Kč
Skladem

Oblíbená, růžová princezna tentokrát s více pastelovou barvou. Také ji můžete najít pod názvy "Galaxy" nebo "Splash". Zbarvení, které si pod tím vybavíte, již necháme na Vás. Nám tento kultivar nejvíce připomíná jahodový Milkshake:). Ale pozor, každá rostlinka je, stejně jako všechno živé, trochu jiná a variegace, míra růžové i genetika se může lišit. Nemůžeme proto zaručit, jaký nový list vyhodí, jak se vybarví a jestli bude přesně podle Vašich představ :). Určitě si nenechte ujít tento Philodendron do Vaší sbírky. Průměr květináče 10 cm. 

Doporučujeme dokoupit naši bio rostoucí oporu na šplhání zde :). Rostlinka potom roste rychleji a má větší a výraznější listy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

SVĚTLO: Zvládne toho hodně, i méně světla, jsou to držáci, ale nejkrásnější bude na místě s dostatkem rozptýleného světla.

ZÁLIVKA: Substrát by měl mezi zálivkou vyschnout a rozhodně není dobré, aby žil v blátě. Vydrží raději dny sucha než přemokřený domov. Zalévejte střídmě a až po proschnutí. Pokud máte zalévací tik, dejte ho raději do terakoty, která za Vás přebytek vody odebere:).

VLHKOST VZDUCHU: Philodendron není vyloženě náročný na vlhký vzduch, ale jako správný, tropický elegán sem tam rosení určitě ocení.

TEPLOTA: Mezi 18°C až 30°C. Neměla by klesnout pod 15°C.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz