Philodendron "Pink Princess" "marble"

Kód: 9284
Doporučujeme
329 Kč
Skladem

Oblíbená, růžová princezna tentokrát s více pastelovou barvou. Také ji můžete najít pod názvy "Galaxy" nebo "Splash". Zbarvení, které si pod tím vybavíte, již necháme na Vás. Nám tento kultivar nejvíce připomíná jahodový Milkshake:). Ale pozor, každá rostlinka je, stejně jako všechno živé, trochu jiná a variegace, míra růžové i genetika se může lišit. Nemůžeme proto zaručit, jaký nový list vyhodí, jak se vybarví a jestli bude přesně podle Vašich představ :). Určitě si nenechte ujít tento Philodendron do Vaší sbírky. Průměr květináče 8 až 10 cm. 

Doporučujeme dokoupit naši bio rostoucí oporu na šplhání zde :). Rostlinka potom roste rychleji a má větší a výraznější listy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBECNÉ DOPORUČENÍ PRO VÝCHOVU PHILODENDRONU.

SVĚTLO: Většina philodendronů zvládne i horší světelné podmínky. Jako každá, živá rostlina ale prosperuje nejlépe při dostatku rozptýleného světla.

ZÁLIVKA: Střídmá, podle světelných podmínek a vegetačního období.

VLHKOST VZDUCHU: Většina není náročná na vlhký vzduch, raritnější, druhy ale doporučujeme pěstovat při vyšší vlhkosti.

TEPLOTA: Neměla by klesnout pod 15°C.

HNOJENÍ: Ve vegetačním období hnojte každé dva týdny hnojivem pro pokojovky. Pokud v zimě přisvěcujete, hnojte celoročně. Hnojení střídejte s lignohumátem.

TIPY A NAŠE POZNATKY ♥ :

  • Pro zdravý, rychlý a hezký růst je nezbytná opora pro šplhání a zapouštění vzdušných kořenů. Doporučujeme naše rašeliníkové bio tyče, které se dají nastavovat spolu s růtem rostliny. Ke koupi zde.
  • Dobře se množí stonkovými řízky s kolínkem. Většina lehce zakoření ve sklenici s vodou.
  • Potřebují vzdušný, kvalitní substrát.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz