Philodendron "Florida ghost"

Kód: 7983
Opět doskladněno Doporučujeme
1 999 Kč –50 %
Snímek obrazovky 2023 09 04 174614
1 999 Kč –50 % 999 Kč
Skladem

Velice populární, raritní Philodendron s listy, co vypadají jako malí duchové, navíc jsou vždy nové přírůstky bílé nebo velmi světlé, což ještě tuto podívanou podtrhuje :).  Postupně se zbarvují do zelena či jsou v různých odstínech zelené. Více světla pomůže rostlince udržet lístky co nejsvětlejší. Průměr květináče 11 cm. Doporučujeme naši bio rostoucí oporu na šplhání zde :).  Rostlinka potom roste rychleji, má hezčí listy a více se jí daří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Philodendron  Oblíbenci z čeledě áronovitých, kdo by jim odolal? A kdo žádného doma nemá? Nepřeberné množství, barvy, tvary i velikosti z nich činí jednoho z nejpopulárnějších rodů mezi pokojovkami.

SVĚTLO: Zvládne toho hodně, i méně světla, jsou to držáci, ale nejkrásnější bude na místě s dostatkem rozptýleného světla.

ZÁLIVKA: Substrát by měl mezi zálivkou vyschnout a rozhodně není dobré, aby žil v blátě. Vydrží raději dny sucha než přemokřený domov. Zalévejte střídmě a až po proschnutí. Pokud máte zalévací tik, dejte ho raději do terakoty, která za Vás přebytek vody odebere:).

VLHKOST VZDUCHU: Philodendron není vyloženě náročný na vlhký vzduch, ale jako správný, tropický elegán sem tam rosení určitě ocení.

TEPLOTA: Mezi 18°C až 30°C. Neměla by klesnout pod 15°C.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz