Black Friday slevy! Použij kod "blackfriday" v prvním kroku košíku a dostaneš slevu 20% na řízky a řízek Epipremnum Baltic Blue zdarma! :)

Hedera helix "Midas Touch" řízek k zakořenění

Kód: 12022
79 Kč
Vyprodáno, nastavte si “hlídat”
Položka byla vyprodána…

Velmi zajímavý, vzácný kultivar Břečťanu se zlatým středem a červenými stonky plus se zajímavým jménem :).

Řízek k zakořenění a vypěstování nové rostlinky. K této rostlince velmi doporučujeme zakoupit slušivé bublinky ke šplhání a prorůstání ZDE :). Vyrobeno z bio plastu.

Na rostlinky v kategorii "Dej mi řízek" nedáváme žádnou záruku. Řízkování je vždy risk a loterie. Řízkování není pro začátečníky a výsledek je nejistý.  Nám se to také vždy nepovede. Je o ně ale velký zájem a když je nenabízíme, zákazníci o ně píšou denně a chtějí pro sebe výjimku, chceme jim vyhovět a proto je v eshopu vždy najdete. Doporučujeme tedy objednávat řízky jen v případě, že s řízkováním máte zkušenosti a víte, jak nejlépe zakořenit sukulent a jak aroid a chcete podstoupit toto riziko. Samozřejmě v případě potřeby se na nás obraťte a rádi poradíme. Povětšinou jsou ale řízky již zakořeněné od nás, snažíme se o to. Není to však na 100%, někdy stříháme až po Vaší objednávce. Vše záleží na skladu a co u nás již stihlo zakořenit :). K řízkům i všem našim vlastním výpěstkům dodáváme rostlinolékařské pasy (máme tedy oprávnění k jejich

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVĚTLO: V bytě potřebuje větší množství světla, pokud je v létě venku, chránit před přímým sluncem.

ZÁLIVKA: Velmi záleží na teplotě a světle. V létě venku je potřeba vydatná. Za chladnější teploty v zimě a při nedostatku světla velmi střídmá.

VLHKOST VZDUCHU: Má rád vyšší vlhkost vzduchu.

TEPLOTA: Pokojová je v pořádku po celý rok. Dokáže ale přezimovat společně se sukulenty na světlém, chladném místě okolo 10 st v suchu. Osobně nám přijde, že to mají rádi a daří se jim lépe. Nesmí stát blízko topení.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz