Hedera helix "Midas Touch" řízek k zakořenění

Kód: 12022
79 Kč
Skladem

Velmi zajímavý, vzácný kultivar Břečťanu se zlatým středem a červenými stonky plus se zajímavým jménem :).

Řízek k zakořenění a vypěstování nové rostlinky. K této rostlince velmi doporučujeme zakoupit slušivé bublinky ke šplhání a prorůstání ZDE :). Vyrobeno z bio plastu.

Pozor! Na rostlinky v kategorii "Dej mi řízek" nedáváme žádnou záruku. Řízkování je vždy risk a výsledek je nejistý a velmi záleží na zkušenostech. Doporučujeme tedy objednávat řízky jen v případě, že s řízkováním máte zkušenosti a víte, jak nejlépe zakořenit sukulent a jak aroid. Pokud potřebujete poradit, neváhejte napsat email na info@kytkasem.cz a rádi doporučíme správný postup nebo také na prodejně v Praze. Ideální je (na většinu řízků) průhledný box plný vlhkého perlitu či sphagnum moss nebo kokosových chipsů a nad boxem led lampička plus dostatek tepla. K řízkům i všem našim vlastním výpěstkům dodáváme rostlinolékařské pasy (máme tedy oprávnění k jejich vydávání).)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVĚTLO: V bytě potřebuje větší množství světla, pokud je v létě venku, chránit před přímým sluncem.

ZÁLIVKA: Velmi záleží na teplotě a světle. V létě venku je potřeba vydatná. Za chladnější teploty v zimě a při nedostatku světla velmi střídmá.

VLHKOST VZDUCHU: Má rád vyšší vlhkost vzduchu.

TEPLOTA: Pokojová je v pořádku po celý rok. Dokáže ale přezimovat společně se sukulenty na světlém, chladném místě okolo 10 st v suchu. Osobně nám přijde, že to mají rádi a daří se jim lépe. Nesmí stát blízko topení.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz