Philodendron "Burle Marx" velký

Kód: 3822
899 Kč
Vyprodáno, nastavte si “hlídat”
Položka byla vyprodána…

Raritnější, zajímavý Philodendron, pojmenovaný po architektu Burle Marxovi, který poprvé použil místní živé rostliny, jako například i Philodendrony, k ozdobě parků, zahrad a designových, moderních staveb. Bojoval také proti kácení pralesů a je po něm pojmenováno více druhů našich oblíbených pokojovek. Tento nádherný, nenáročný a rychle rostoucí Philodendron nesmí chybět! Výška okolo 40 cm, průměr květináče 14 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBECNÉ DOPORUČENÍ PRO VÝCHOVU PHILODENDRONU.

Philodendron  Oblíbenci z čeledě áronovitých, kdo by jim odolal? A kdo žádného doma nemá? Nepřeberné množství, barvy, tvary i velikosti z nich činí jednoho z nejpopulárnějších rodů mezi pokojovkami.

Jak se starat o Vašeho nového, zeleného miláčka, aby Vás hned neopustil?

SVĚTLO: Zvládne toho hodně, i méně světla, jsou to držáci, ale nejkrásnější bude na místě s dostatkem rozptýleného světla.

ZÁLIVKA: Substrát by měl mezi zálivkou vyschnout a rozhodně není dobré, aby žil v blátě. Vydrží raději dny sucha než přemokřený domov. Zalévejte střídmě a až po proschnutí. Pokud máte zalévací tik, dejte ho raději do terakoty, která za Vás přebytek vody odebere:).

VLHKOST VZDUCHU: Philodendron není vyloženě náročný na vlhký vzduch, ale jako správný, tropický elegán sem tam rosení určitě ocení.

TEPLOTA: Mezi 18°C až 30°C. Neměla by klesnout pod 15°C.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz